Astech

Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Producenci
Canon
Xerox
Konica Minolta
HP
OKI

Urządzenie wielofunkcyjne MF 8030cn kolor

1,100,85 zł

Producent: Canon
Kod: MF 8030cn
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Udostępniaj drukowanie w pełnym kolorze, kopiowanie i skanowanie za pomocą tego niewielkiego urządzenia. Gotowe do pracy w sieci, łatwe w obsłudze, dostarcza kolor o profesjonalnej jakości małym przedsiębiorstwom.


Funkcje

  • Urządzenie wielofunkcyjne pracujące w kolorze, łączące drukarkę, kopiarkę i skaner
  • 8 str./min w kolorze, 12 str./min w trybie monochromatycznym
  • Rozdzielczość druku: do 2400x600 dpi
  • Łatwy w obsłudze 5-liniowy wyświetlacz LCD
  • Skanowanie do sieci i pamięci USB
  • Wydajność energetyczna

Udostępniaj wygodę koloru zapewnianą przez urządzenie wielofunkcyjneSztuka prostoty
Wysoce wydajna funkcjonalność łączy styl i prostotę oszczędzającą miejsce. Proste, nieskomplikowane wzornictwo o gładkich, zaokrąglonych liniach zapewnia łatwość obsługi i łatwe ustawienie, a także wyjątkową wygodę koloru.

Najwyższa jakość koloru
Zaawansowane technologie firmy Canon zapewniają przewagę konkurencyjną, zarówno poprzez wierną reprodukcję koloru, jak i wyraźny, czarny tekst. Twórz przekonujące materiały marketingowe korzystając z nowatorskich technologii: tonera S i funkcji automatycznego wyostrzania obrazu (AIR) podczas druku w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi.

Oszczędzaj czas
Drukuj i kopiuj bezpośrednio z trybu uśpienia, bez czekania. Dzięki technologii szybkiego wydruku pierwszej strony, urządzenie od razu przystępuje do działania, gdy tylko jest potrzebne. Dokumenty są dostarczane z szybkością 8 stron na minutę w kolorze i 12 stron na minutę w trybie monochromatycznym. Dodatkową oszczędność czasu zapewnia automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.

Tnij koszty, oszczędzaj energię
Oszczędzaj energię i obniżaj koszty eksploatacji. Energooszczędne urządzenie i-SENSYS MF8030Cn posiada certyfikat Energy Star i pobiera zaledwie 3 W mocy w trybie uśpienia.

Doskonałe skanowanie w kolorze
Twórz wspaniałe skany kolorowe w kilku prostych krokach, w tym skanując w sieci lub bezpośrednio do pamięci USB. Skanuj do wielu formatów cyfrowych, w tym do skompresowanych plików PDF, doskonałych do wysyłania pocztą elektroniczną i do wymiany informacji. Technologia kompresji firmy Canon redukuje rozmiary pliku, nie zagrażając jakości.

Łatwa obsługa
Łatwy w obsłudze, podświetlany, 5 -liniowy wyświetlacz z intuicyjnym menu i animacją rozwiązywania problemów zapewnia od początku niezawodne działanie. System kaset uniwersalnych ogranicza wymagania dotyczące konserwacji, zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku i wygodę wynikającą z niewielkiej ilości materiałów eksploatacyjnych.

Możliwość pracy w sieci
Udostępnianie funkcji w małych grupach roboczych Zdalny interfejs użytkownika pozwala użytkownikom i administratorom monitorować stan urządzenia oraz zarządzać nim. Funkcja zarządzania identyfikatorami zabezpiecza ważne ustawienia, uniemożliwiając nieuprawniony dostęp do urządzenia i zapewniając ścisłą kontrolę kosztów.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Producent

Inne produkty

Powiadomienia

Urządzenie wielofunkcyjne MF 8030cn kolor

Promocje
Rzetelna firma
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.