Astech

Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Producenci
Canon
Xerox
Konica Minolta
HP
OKI

Urządzenie wielofunkcyjne MF 8450 kolor

3,640,80 zł

Producent: Canon
Kod: MF 8450
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kolorowe wydruki profesjonalnej jakości mogą dać firmie przewagę nad konkurencją. To solidne, łatwe w obsłudze, inteligentne kolorowe urządzenie laserowe 4 w 1 oferuje zaawansowaną funkcję SEND (wyślij) i automatyczny druk dwustronny.


Funkcje

  • Kolorowa wielofunkcyjna drukarka laserowa
  • Drukowanie i kopiowanie z prędkością 17 str./min
  • Szybki wydruk pierwszej strony i energooszczędność
  • Możliwość pracy w sieci
  • Skanowanie do wiadomości e-mail, folderu sieciowego i pamięci USB
  • Kolorowy wyświetlacz TFT 3,5 cala z pokrętłem Easy-Scroll
  • Dwustronne drukowanie/kopiowanie/faksowanie/skanowanie

Kompletne, kompaktowe i profesjonalne rozwiązanie druku w kolorze dla małych firm
Wygoda urządzenia 4 w 1
To eleganckie i zajmujące niewiele miejsca urządzenie zapewnia znakomitą jakość druku w kolorze, faksowania, kopiowania i skanowania.

Doskonała jakość kolorów i wyrazisty czarny tekst
Dodając piękne, kolorowe obrazy, grafikę o żywych barwach i wyrazisty tekst, można uatrakcyjnić tworzone materiały marketingowe. W tym modelu biurkowym wykorzystano szereg zaawansowanych technologii, które firma Canon stosuje w swoich urządzeniach do przetwarzania obrazu najwyższej klasy, czego efektem jest najwyższa jakość kolorów.

Oszczędność czasu, ograniczenie kosztów energii
Nasza technologia szybkiego wydruku pierwszej strony sprawia, że czas rozgrzewania urządzenia jest zerowy, eliminując konieczność oczekiwana. Urządzenie od razu przystępuje do działania, gdy tylko jest potrzebne. A dzięki prędkości druku i kopiowania w kolorze do 17 stron na minutę, czas oczekiwania na zakończenie zadania jest minimalny. Urządzenie i-SENSYS MF8450 posiada certyfikat Energy Star i pobiera zaledwie 1,2 W mocy w trybie uśpienia.

Niesamowita łatwość obsługi
Duży, kolorowy wyświetlacz TFT 3,5 cala z pokrętłem Easy-Scroll umożliwia łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Właściwie zorientowane menu graficzne umożliwia szybką, łatwą obsługę.

Współdzielenie dla poprawy wydajności
To przystosowane do pracy w sieci urządzenie pozwala na wspólne korzystanie z funkcji drukowania, skanowania i faksowania z komputera (tylko wysyłanie). Intuicyjny kreator instalacji ułatwia podłączenie do sieci, natomiast funkcja zarządzania identyfikatorami użytkowników ogranicza dostęp wyłącznie do upoważnionych użytkowników.

Zaawansowana funkcja SEND (wyślij)
Zwiększenie prędkości i uproszczenie pracy. Kolorowe dokumenty można skanować szybko i łatwo do bezpośredniej dystrybucji za pośrednictwem poczty elektronicznej, sieciowego serwera plików, serwera FTP, usługi faksowania przez Internet lub pamięci USB. Dokumenty można skanować do różnych formatów cyfrowych, w tym formatu Compact PDF korzystającego z unikatowej technologii kompresji opracowanej przez firmę Canon.

Maksymalna wydajność
Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala ograniczyć koszty, zaoszczędzić papier i tworzyć profesjonalne dokumenty. Automatyczny dwustronny podajnik dokumentów umożliwia szybkie, automatyczne dwustronne kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Dzięki maksymalnej pojemności podajnika papieru wynoszącej 850 arkuszy A4 (z opcjonalną podstawą) i 512 MB wspólnej pamięci urządzenie i-SENSYS MF8450 sprosta wymaganiom nawet najbardziej zapracowanych małych firm.

Szybkie faksowanie
Modem faksowy Super G3 i 300 numerów szybkiego wybierania pozwalają na szybkie i sprawne faksowanie dokumentów. Nasza technologia Ultra High Quality (ultrawysoka jakość) zapewnia faksowanie z doskonałą jakością dokumentów o dużej ilości szczegółów.

Kolorowe kasety uniwersalne
Niezmiennie wysoka jakość druku przynosi stałe korzyści. Każda z czterech niewielkich kaset kolorowych zawiera toner, bęben oraz elementy czyszczące, co ogranicza wymagania odnośnie konserwacji i zwiększa niezawodność. Wymiana kaset odbywa się schludnie i szybko, dzięki łatwemu dostępowi z przodu.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Producent

Inne produkty

Bestsellery
Powiadomienia

Urządzenie wielofunkcyjne MF 8450 kolor

Promocje
Rzetelna firma
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.